Grant na szansę

Nowy Program Stypendialny

Jeśli jesteś uczniem lub studentem, osiągasz wybitne wyniki w wybranej przez siebie dziedzinie – naukowej, artystycznej, sportowej… masz pomysł na swój dalszy rozwój w tym kierunku, a Twoja sytuacja materialna utrudnia lub uniemożliwia Ci osiągnięcie wymarzonego celu NASZ PROGRAM STYPENDIALNY JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Zapoznaj się z regulaminem Programu Stypendialnego Fundacji Śnieżki Twoja Szansa i zawnioskuj o grant na rozwój.
Razem zamieńmy Twoją pasję w osiągalny cel!

 

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia Twojego podania, zostaniesz poproszony o podpisanie odpowiednich dokumentów.
W tym celu przejdź do sekcji Pliki do pobrania.

przejdź do formularza +

Poprzednia odsłona programu stypendialnego

Finansowe wsparcie uzdolnionej młodzieży to cel, który nasza fundacja realizuje od początku swojej działalności. Grono uczniów i studentów, którzy skorzystali ze wsparcia w ramach naszego pierwszego, zainicjowanego w 2003 roku, a trwającego 16 lat, programu stypendialnego to ponad 498 osób. Z tej liczby wyłania się paleta ciekawych osobowości, uzdolnionych w wielu dziedzinach nauki i sztuki. Wieloletnia perspektywa realizacji programu pozwala dostrzegać jego efekty. Liczni stypendyści fundacji to dziś absolwenci prestiżowych uczelni i osoby spełniające swoje artystyczne, edukacyjne i zawodowe marzenia.

ponad

1 mln zł

zainwestowany w stypendystów

498

stypendia przyznane w latach 2008-2019

16

lat wsparcia dla uzdolnionej młodzieży

Wsparcie Fundacji ułatwiło naszemu trio, Flaneurs, wyjazd do Nowego Jorku, podczas którego zdobywając I nagrodę, mieliśmy zaszczyt zagrać w Carnegie Hall, jednej z najbardziej prestiżowych na świecie sal koncertowych.

Jagoda Prucnal
Stypendystka Fundacji Śnieżki Twoja Szansa