p4
p6
p3

Aktualności

Przekaż 1% na rzecz Fundacji Śnieżki Twoja Szansa!


17 lutego 2020

Trwa okres rozliczeń podatkowych i każdy z nas ma możliwość wesprzeć wybraną przez siebie organizację pożytku publicznego. Zachęcamy do przekazania tej formy wsparcia na rzecz naszej fundacji.

Trwa okres rozliczeń podatkowych i każdy z nas ma możliwość wesprzeć wybraną przez siebie organizację pożytku publicznego. Zachęcamy do przekazania tej formy wsparcia na rzecz naszej fundacji. Można to zrobić zarówno przekazując datek na działalność statutową Fundacji (wówczas wystarczy wpisać numer KRS 0000231088), jak też dla wybranego Podopiecznego (w takim przypadku poza numerem KRS należy w formularzu wpisać imię i nazwisko wybranej osoby). Wspierając Fundację Śnieżki Twoja Szansa pomagacie nam Państwo realizować nasze cele statutowe, takie jak m.in. Edukacja i Ochrona Zdrowia. To między innymi dzięki tej pomocy mogliśmy wesprzeć szkoły, kluby sportowe, instytucje kulturalne.

W bieżącym roku szkolnym poszerzyliśmy działania w ramach naszego autorskiego projektu „Mały Świat Dużego Pieniądza”, w którym dotychczas wzięło udział ponad 1000 uczniów ze szkół z Dębicy i Powiatu Dębickiego. Środki przekazywane naszej Fundacji to także wsparcie dla osób chorych i niepełnosprawnych – naszych Podopiecznych. Jeśli chcielibyście Państwo wesprzeć wybranego przez siebie Podopiecznego, zapraszamy na stronę https://www.twojaszansa.org.pl/podopieczni/, gdzie publikujemy historie osób wspieranych przez naszą fundację.
W imieniu Fundacji i wszystkich, którzy w jej ramach otrzymali wsparcie dzięki środkom zebranym w ramach 1%, z serca dziękujemy!